3260 Executive Drive,
Joliet, IL 60431
Facebook Twitter LinkedIn

Prawnik od wypadkow i obrażeń ciała

Romeoville Prawnik od wypadkow i obrażeń ciała

Prawnick od wypadków samochodowych, wadliwych produktów i odpowiedzialności lokalowej w okolicach Plainfield, Naperville i Will

Michael Lichner – adwokat zajmujący się wszelkiego rodzaju wypadkami, włącznie z wypadkami w pracy, wypadkami samochodowymi oraz pomyłkami lekarskimi i wszelkiego rodzaju obrażeniami cielesnymi.

Poważny wypadek często powoduje negatywny wpływ nie tylko na osobę która została poszkodowana, ale także na cala rodzinę tej osoby. Wypadki w pracy, w samochodzie lub innego rodzaju obrażenia cielesne lub pomyłki lekarskie, często powodują szkody finansowe, bol i cierpienie oraz przyczyniają sie do wielu innych trudności życiowych. W wielu przypadkach, osoba pokrzywdzona nie jest pewna swoich praw oraz jakie może mieć opcje prawne. Na szczęście, osoby pokrzywdzone mogą podjąć kroki prawne przeciwko osobie lub firmie, która była odpowiedzialna za ich obrażenia i mogą otrzymać rekompensatę finansowa. Aby odnieść sukces w tego typu skomplikowanych sprawach, osoby pokrzywdzone powinny zapewnić sobie reprezentacje doświadczonego prawnika. Adwokat Michael Lichner zapewnia kompetentna reprezentacje klientom, którzy doznali obrażeń ciała. Przez ponad 10 lat doświadczenia prawniczego, adwokat Lichner był w stanie pomóc ofiarom obrażeń uzyskać miliony dolarów odszkodowania. Aby przeczytać wyniki z niektórych spraw adwokata Lichner, proszę nacisnąć na stronę zatytułowana "Case Results".

Niezależnie od tego, czy mecenas Lichner negocjuje w Twoim imieniu z firmami ubezpieczeniowymi, czy też prowadzi procesy sądowe przeciwko osobom lub firmom, które były odpowiedzialne za Twoje obrażenia, będzie walczył aby chronić Twoje prawa i upewnić się ze poszkodowany/a otrzyma pełne odszkodowanie za poniesione szkody i straty. Mając adwokata Lichner po swojej stronie, możesz być pewny ze wszelkie właściwe kroki w Twojej sprawie są podjęte aby uzyskać maksymalne odszkodowanie finansowe za odniesione obrażenia i szkody. Adwokat Lichner zapewnia reprezentację w wielu różnych sprawach dotyczących obrażeń, w tym:

 • Wypadki samochodowe (urazy związane z wypadkami samochodowymi) – niedbały kierowca może zostać pociągnięty do odpowiedzialności za obrażenia cielesne i szkody poniesione w związku z wypadkiem samochodowym. Adwokat Lichner prowadzi sprawy związane z np., zderzeniach tylnych, kolizjach T-bone, zderzeniach czołowych i bocznych, kolizjach spowodowanych przez kierowcę który był pod wpływem alkoholu, narkotyków lub rozproszony telefonem albo czymś innym.
 • Urazy cielesne związane z jazda w Uber, Lyft, limuzynie lub w innych pojazdach do wynajęcia - ustalenie odpowiedzialności może czasami być trudne w przypadku wypadków związanych z pojazdami do wynajęcia, tak jak np. w Uber, Lyft lub w limuzynie. Firmy przewozowe często próbują uniknąć odpowiedzialności, twierdząc ze ich kierowcy są niezależnymi wykonawcami, a nie ich pracownikami.
 • Urazy spowodowane przez transport drogowy (ciężarówki) – kierowcy ciężarówek lub firmy przewozowe mogą ponieść odpowiedzialność za kolizje spowodowane przez zmęczonego kierowcę, naruszeniem przepisów ruchu drogowego, niewłaściwą opieka nad ciężarówką lub niewłaściwie załadowanym lub niezabezpieczonym ładunkiem.
 • Obrażenia cielesne w wypadkach motocyklowych – motocykliści mogą doznać poważnych obrażeń w zderzeniu z innym pojazdem. Często te wypadki są spowodowane niedbałymi kierowcami, którzy nie zauważają motocykli na otaczającej ich drodze.
 • Obrażenia pieszych i rowerzystów – niedbali kierowcy mogą spowodować poważne obrażenia w kolizjach z osobami poruszającymi się pieszo lub rowerzystami.
 • Urazy na placu budowy – osoby pracujące na budowach, piesi lub osoby podróżujące w pobliżu placu budowy mogą doznać obrażeń spowodowanych wadliwymi narzędziami, niedbałym działaniem sprzętu, spadającymi przedmiotami, porażeniem prądem elektrycznym lub zawaleniem się konstrukcji.
 • Odpowiedzialność za produkt – producent, dystrybutor lub sprzedawca wadliwego lub niebezpiecznego produktu może zostać pociągnięty do odpowiedzialności za obrażenia poniesione przez użytkowników produktu.
 • Pogryzienia i ataki przez psa – o ile osoba poszkodowana nie sprowokowała psa i miała pozwolenie na przebywanie w miejscu w którym doszło do ataku, wtedy właściciel psa może zostać pociągnięty do odpowiedzialności za obrażenia odniesione przez ofiary pogryzienia lub ataku.
 • Odpowiedzialność za lokal – właściciele nieruchomości lub najemcy mogą zostać pociągnięci do odpowiedzialności za obrażenia osób odwiedzających spowodowane zagrożeniami na ich terenie. Adwokat Lichner zapewnia reprezentację w sprawach dotyczących poślizgnięć, potknięć i upadków oraz w związku z urazami, które następują w restauracjach, miejscach rozrywki, itp.
 • Urazy oraz wstrząsy mózgu – urazy lub wstrząsu mózgu mogą prowadzić do wielu długotrwałych problemów zdrowotnych, tak jak na przykład przewlekłych bólów głowy, utraty pamięci, zaburzeń nastroju, problemów z widzeniem, drgawek, zaburzeń mowy i języka lub niepełnosprawności intelektualnej.
 • Śmierć związana z wypadkiem – członkowie rodziny osoby, która zginęła z powodu czyjegoś zaniedbania lub umyślnego działania, mogą starać się o odszkodowanie za szkody, w tym koszty leczenia, koszty pogrzebu, utracone dochody, utratę towarzystwa oraz o straty emocjonalne.

Jeżeli potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z adwokatem Lichner, który może zapewnić reprezentację której potrzebujesz w przypadku poważnego urazu. Mecenas Lichner jest gotowy walczyć o to, aby każdy jego klient otrzymał odszkodowanie za wszystkie poniesione straty i szkody. Skontaktuj się z nami już dziś, dzwoniąc do naszego biura pod numer telefonu 815-730-1977. Rozmowa z adwokatem jest darmowa. Dopóki Adwokat Lichner nie wygra sprawy, nie pobiera wynagrodzenia.

Adwokat Lichner prowadzi spawy w: Will county, DuPage, Cook, Kendall i Kane counties.

Back to Top